Gümüş Mor Alev Enerjisi nedir?

Metin Arası Seperatör

Gümüş Mor Alev, binlerce yıllık bir spiritüel enerjidir, bütün negatifliği eriterek enerjimizi yeniden saflaştırımamızda yararlıdır. Gümüş Mor Alev’i kendimize, başkalarına ve hatta mekanlara uygulayarak negatif durumları dönüştürmek mümkündür.

Gümüş Mor Alev üstatlar tarafından programlanmış temizleyici bir enerji frekansıdır. Tek başına kullanılabileceği gibi aynı zamanda da yapılan enerji çalışmalarında temizleyici olarak kullanılabilir.

GMA; ruhsal çalışmalar , fiziki çalışmalar , bilinçaltı çalışmaları , ilişkiler ve mekan temizliklerinde rahatlıkla kullanılabilir.
GMA uygulamaları;

Metin Arası Seperatör

Yaşamdaki bencillikleri aşabilmeyi sağlayacak erdemi ve gücü kişiye kazandırır.
Fizik beden dahil tüm enerji bedenlerdeki negatifi değiştirme gücüne sahiptir.
Hastalık, şüphe, stres, korku gibi çok çeşitli şekillerde ortaya çıkan enerjileri temizleme ve dönüştürmeye yardımcıdır.
Özgüveni ve neşeyi artırır, şefkat ve bağışlayıcılık özelliklerini güçlendirir.
Kişinin karmasını, şimdiki veya geçmişteki travmaların negatif yükünü hafifletir, enerjisini temizler ve şifalandırır.
İlişkilerdeki sorunların veya acı hatıraların izlerini dönüştürür ve şifalandırır.
Uyumlama (el verme) gerektiren bu enerji çalışmasında , uyumlandıktan sonra kişi kendisine veya bir başkasına, bir olaya ya da soruna, bir mekana veya dünyaya arındırma çalışmaları yapabilir.
Kişi uyumlandıktan sonra başkalarını da bu enerjiye uyumlayabilir ve bu tekniği öğretebilir.
Bununla birlikte unutulmamalıdır ki kişi önce yaptığı çalışmalarda kendinde pratiğini yapmalı, şifasını görmeli ve yararlarını gördükten sonra kendini hazır hissettiğinde başkalarına çalışmalarını yapmalıdır.

Katılım talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.